Tel:
Chiny Wstępnie malowane aluminium producent
Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd.

Pokoloruj metal, Pokoloruj świat

Dom

Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd.

Changzhou Dingang Metal Material Co., Ltd. jest uznanym aplikatorem powłok z Chin, który specjalizuje się w przemysłowym i architektonicznym wytwarzaniu powłok metalowych od 2002 roku.

W ostatnim dziesięcioleciu szybko rozwijaliśmy się w branży, posiadając dwie fabryki o powierzchni 160 000㎡ z ośmioma dużymi automatycznymi liniami do powlekania wałków do aluminium i sześcioma do wyrobów stalowych. Ponad 700 wykwalifikowanych pracowników. Ponadto mamy prostownik do gięcia z rozciąganiem, czyszczenie maszyn do wyciągania, wytłaczania, cięcia poprzecznego i pionowego.

Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w profesjonalnym powlekaniu metali, jesteśmy w stanie pokryć powłoki PE, PVDF i epoksydowe. Jesteśmy również jednym z niewielu aplikatorów powłok, które mogą powielać naturalne materiały, takie jak kamienie, marmur, drewno, terakota, beton, a nawet zardzewiała miedź na powierzchni metalu z farbą.

Dzięki ponad 200 dużym projektom zrealizowanym na całym świecie, nasi pracownicy są dumni z produkcji wysokiej jakości produktów i podejmowania projektów o wysokim stopniu trudności w produkcji i powlekaniu.

W handlu z kupcami z różnych krajów zawsze przestrzegamy zasady równości i obopólnych korzyści. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym wysiłkom będziemy promować handel i przyjaźń na naszą korzyść.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : Dingang

Ilość pracowników : 500~800

Coroczne wyprzedaże : 50 000 000-200 000 000

Rok założenia : 2002

pc Export : 50% - 60%

Changzhou Dingang Metal Material Co., Ltd. została założona w 2007 roku i zajmuje się głównie importem i eksportem wyrobów z materiałów metalowych.

W 2010 roku utworzyliśmy nowy dział materiałowy.

W 2015 roku zaczęliśmy się rozwijać w dziedzinie produktów technologii outdoorowej.

 

Chiny Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd. profil firmy 0

 

Usługowe

Główne produkty, które obecnie dostarczamy, to:Kolorowo powlekane aluminium (wstępnie pomalowane aluminium), lustrzane aluminium, stal Corten-A, ocynkowane (GI - stal cynkowa), Galvalume (GL - stal aluminiowo-cynkowa), pomalowane galwanizowane lub galwanizowane (PPGI i PPGL),Stal walcowana na gorąco (HRC), stal walcowana na zimno (CRC) i itp.

 

Firma zapewnia kompleksowy zakres zastosowań w wielu dziedzinach, takich jak budownictwo i budownictwo, transport, sprzęt itp. W zakresie zarządzania procesami prowadzimy działalność zgodnie z normami ISO9001: 2008 i ISO14001: 2004.Ponadto jesteśmy dostawcą audytowanym, przedstawionym przez SGS i Made-In-China.

W handlu z kupcami z różnych krajów zawsze kierujemy się zasadą równości i wzajemnych korzyści. Mamy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem będziemy promować zarówno handel, jak i przyjaźń z obopólną korzyścią.

 
Chiny Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd. profil firmy 0

Firma Zespół

Dyrektor generalny odpowiada za funkcjonowanie całej firmy.

Generalne biuro kierownicze składa się z pięciu działów funkcjonalnych, w tym działu sprzedaży, działu produkcji, działu kontroli jakości, działu finansów i działu zakupów.

Changzhou Dingang Metal Material Co.,Ltd.
Pokój 1203, budynek 2, Zhixin Business Plaza, No.25 North Street, Zhonglou District, Changzhou, Jiangsu, Chiny
Tel:86-519-81187052
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Wstępnie malowane aluminium dostawca. © 2018 - 2021 prepaintedaluminium.com. All Rights Reserved.