Linia produkcyjna

Kapitał zarejestrowany: 15 milionów dolarów amerykańskich (równowartość 95 milionów juanów).

Wielkość firmy: Obejmuje obszar 250 000㎡.

Sprzęt i technologia: Wprowadzenie elektrycznego systemu sterowania Siemens na liniach produkcyjnych.

Wydajność produkcyjna: Jedna w pełni automatyczna linia produkcyjna do cynkowania o wydajności 200 000 ton rocznie; dwie w pełni automatyczne linie produkcyjne ze stali alucynkowej o wydajności 350 000 ton rocznie, trzy w pełni automatyczne linie produkcyjne do powlekania kolorami o wydajności 450 000 ton rocznie; osiem wstępnie pomalowanych linii aluminiowych o wydajności 150 000 ton rocznie.

OEM / ODM

Bez względu na to, że klienci potrzebują nas do produkcji OEM lub ODM, jest to dla nas dostępne.

Wielu klientów z Europy, Ameryki, Kanady, Austrili i innych krajów rozwiniętych, którzy mają nadzieję, że będziemy wytwarzać produkty pod własną marką. Jesteśmy bardzo chętni do współpracy z nimi i spełnienia ich wymagań.

Ze względu na ochronę naszych informacji handlowych nie możemy ujawniać marek klientów.

Zaufaj nam i współpracuj z nami, nasz produkt i usługa sprawią, że będziesz zadowolony.

R & D

Dingang wciąż uważa, że ​​motorem rozwoju firmy jest uprawa talentów, dlatego przykładamy ogromną wagę do rozwoju personelu naukowego i technologicznego. Każdego roku rekrutujemy absolwentów uniwersytetów.

Teraz nasza grupa zatrudnia ponad 700 pracowników w naszych dwóch fabrykach, w większości z dyplomami nad stopniami uniwersyteckimi, w tym 38 inżynierów i 170 techników.

Education Of Degree Numer Odsetek
Mistrz i wyżej 42 6%

Student

178 25%

Junior College

255 36%

Szkoła techniczna i umiejętności

135 19%
Inne 92 13%

Ponadto Dingang rocznie wydaje ponad 12% całkowitej sprzedaży na badania i rozwój oraz zaawansowane badania personelu technicznego w kraju i za granicą.

Zostaw wiadomość